Меню Закрыть

Жителі Луганщини отримали гуманітарний вантаж від сумчан

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВже вдруге «Церква Різдва» передала гуманітарний вантаж з продуктами, теплими речами, дитячими подарунками, а також кошти у Луганську область.
До благодійної акції долучилося багато сумчан, приватних підприємців, підприємств та організацій, серед яких, зокрема, обласна газета «Сумщина». Біда людей, які досі живуть на окупованих бойовиками територіях або змушені стати біженцями, справді не може залишати байдужим нікого.

P_20150118_135419[1]
Сергій Завальний: гуманітарний вантаж заповнив мікроавтобус вщерть
На недільному Богослужінні у «Церкві Різдва» християн-волонтерів з міста Первомайськ зустрічали, без перебільшення, як рідних. Їх розповіді під час минулого приїзду про спалений бойовиками храм, про голод і поневіряння людей в умовах реальної війни сколихнули серця багатьох.

«Коли в нашому місті почалися бойові дії, зовсім поруч рвалися снаряди, ми відчували постійний страх і тривогу. Але коли ми звернулися всім серцем до Господа, почали дякувати за те, що навіть у цих складних обставинах Він поруч, дбає про наші родини, у душу прийшов дивовижний мир і спокій. А з часом ми, разом з іншими братами і сестрами, почали допомагати іншим», — розповідає Валерія Завальна з Первомайська, яка приїхала до Сум з чоловіком Сергієм.

У Луганській області християни-волонтери надають допомогу тим, хто залишається на окупованих територіях, підтримують вимушених переселенців, передають необхідні продукти й речі українським бійцям. Тож гуманітарний вантаж від сумчан з теплими речами, продуктами, дитячими подарунками, а також зібрані кошти у сумі вісім з половиною тисяч гривень – все це добрий внесок у Божу справу, вияв тієї любові до ближнього, якій вчить нас Господь Ісус Христос.

Звичайною, неоціненною є духовна підтримка великої християнської родини з усієї України. За доброю традицією, за гостей, за мир в нашій країні помолилось все зібрання.

1535715_373660036140104_3447335051909734094_n
Сергій Завальний разом з пастором «Церкви Різдва» Вадимом Лисенком, його дружиною Марією, сином Богодаром та служителем церкви Вячеславом Ганнічем

Тим часом, «Церква Різдва» продовжує нести духовну варту – вже понад 300 днів триває спільна молитва євангельських церков за Україну на площі Незалежності у Сумах. Також християни і далі підтримують вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, збирають кошти для допомоги військовим, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, хворим і пораненим бійцям, ефективно співпрацюючи у цьому напрямку з волонтерськими організаціями Сумщини.