Меню Закрыть

Завісу відкрито: християни служать наймолодшим сумчанам

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ «Церкві Різдва» презентували і благословили нове служіння – ляльковий театр.
«Пустіть дітей і не бороніть їм приходити до мене, бо Царство Небесне належить таким», — говорить Ісус Христос. І звичайно, робота з дітьми – один із важливих напрямків у діяльності «Церкви Різдва» євангельських християн міста Суми. Тут є недільна школа для всіх бажаючих, де з дітьми займаються досвідчені педагоги. Підлітки охоче відвідують клуб JAM.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
На свята, наприклад, Різдвяні або Великодні, для юних сумчан проводяться ранки, готуються театральні вистави. Улітку для дітей та молоді організовують оздоровлення та відпочинок в одному з наймальовничіших куточків Сумщини. А цього року, коли християни стали особливо активно займатись соціальним служінням, церква надає постійну допомогу лікарням, у тому числі дитячим та Центру реабілітації дітей-інвалідів.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAІ ось днями у церкві презентували нове служіння – ляльковий театр. «До участі у цьому творчому проекті ми запрошуємо всіх бажаючих, — говорить керівник театру Олена Шаповал. – Плануємо готувати казки, різноманітні вистави, які будуть цікавими та повчальними і водночас зможуть донести до дітей християнські цінності на доступній для них мові».

«Відтепер наймолодші сумчани, а з часом, сподіваємося, і діти з інших міст України зможуть почути Благу вість за допомогою театрального мистецтва. Ляльковий театр – це і цікаве дозвілля, і виховання у підростаючого покоління таких якостей, як доброта, чуйність, товариськість», — підкреслив пастор «Церкви Різдва» Вадим Лисенко.
Ляльковий театр виступатиме у лікарнях, школах, дитячих садочках і просто на ігрових майданчиках – щоб дарувати радість, позитивні емоції дітям та їх батькам, OLYMPUS DIGITAL CAMERAа головне, збільшувати територію любові, милосердя, добра.