Меню Закрыть

Євангельські церкви дбають про рідне місто

Субботник3

«Змінюємо місто разом!» — саме таким є гасло акції-суботника з прибирання міста, в якій взяли участь християни євангельських церков Сум.
Сама акція є традиційною і проводиться вже кілька років поспіль. «Як християни, ми відчуваємо свою відповідальність за благоустрій рідного міста. Так Господь заповідав ще Адаму і Єві в Едемському саду – берегти, дбати про його красу», — говорить пастор «Церкви Різдва» Вадим Лисенко.
Суботнього дня віруючі зібралися разом, аби прибрати територію навколо озера Чеха. Кілька годин – і засмічена ділянка перетворилась на затишне місце відпочинку, яке серед сумчан є одним із найпопулярніших.
«Євангельські віруючі досить активні люди і прагнуть перетворювати, відповідно до Божих заповідей, не лише свій внутрішній світ чи територію своєї церкви, а й рідне місто. На визначеній для прибирання ділянці лад навели досить швидко, думаю, нам можна пропонувати і більш складні місця, — усміхається пастор Вадим. – Спільна робота, спілкування – це було чудово. Я переконаний, що і в подальшому, через різноманітні соціальні проекти, ми зможемо являти людям любов нашого Господа Ісуса Христа».Наступного року акцію-суботник з прибирання міста знову планується провести. А між тим «Церква Різдва» продовжує активно займатись соціальним служінням, допомагаючи сумським лікарням, будинкам-інтернатам, бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції, а також вимушеним переселенцям із Донецької та Луганської області.

Субботник2

Субботник1

Субботник4

Фото Вадима Лисенка і Галини Манчук