Меню Закрыть

«Я розумію, що крапля моєї крові може врятувати чиєсь життя»

P_20141008_112013[1]
Ніна Мішкова
У «Церкві Різдва» розвивається донорське служіння. Днями християни вже вдруге здали кров і плазму для гематологічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні.
Донорство – невід’ємна складова в цілому соціального служіння «Церкви Різдва» євангельських християн міста Суми, яке цього року особливо активізувалося. Церква надає велику підтримку дітям-сиротам та інвалідам, лікарням міста та різним соціальним закладам.

Також християни регулярно збирають пожертви для переселенців із Донецької та Луганської областей та українських військових, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, тим самим виконуючи Божу заповідь любити ближнього та бути готовим до всякої доброї справи.

P_20141008_113250[2]
Діма Золотарьов
І ось днями донори вже вдруге прийшли до Сумського обласного центру служби крові, аби здати кров і плазму для гематологічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні. Раніше медики вже надіслали церкві лист подяки. Важливо, що здача крові християнами є не одноразовою акцією, а носить системний характер.

За словами керівника Сумського обласного центру служби крові, президента Асоціації робітників служби крові і донорів Сумщини, почесного донора України Віктора Любчака, донорство є справжнім соціальним подвигом, адже йдеться не просто про допомогу, а про порятунок людських життів. Завдяки самовідданості донорів, на сьогодні замовлення, які надходять від лікувальних закладів Сумської області на донорську кров, задовольняються стовідсотково.

Приєднатися до цього, такого необхідного людям служіння, «Церква Різдва» запрошує всіх бажаючих. До речі, за даними наукових досліджень і практичних спостережень доведено, що здача крові в дозі до 500 мл для здорової людини є абсолютно безпечною. Так, плазма крові відновлюється протягом семи днів, разом з нею відтворюється і склад крові. Це підтримує здорові функціональні властивості організму донора.

Маю думку
OLYMPUS DIGITAL CAMERAЄлизавета Щербак:

«Коли я почула про це нове служіння у церкві, відчула, що просто не можу залишатися осторонь. Вразило відео, де йшлося про величезну потребу і важливість донорської крові. Я зрозуміла, що крапля моєї крові може врятувати чиєсь життя, багато думала про хворих людей, дітей, яким так важко. Дякуючи Богу, на сьогодні і мій вік (поки не виповнилося 18 років, я не могла стати донором), і стан здоров’я дозволяють здавати кров. Сподіваюся, що з часом до цього служіння приєднається ще більше людей».

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВіктор Хожай:

«Я на сьогодні ще не є членом «Церкви Різдва», але відвідую регулярно Богослужіння та домашню групу. Не раз замислювався над необхідністю бути в служінні, адже до цього нас закликає Бог через Біблію. Власне, справжній християнин не може не служити – хтось співає у групі прославлення, хтось займається з дітьми у недільній школі… І ось під час недільного Богослужіння я почув запрошення стати донором і воно знайшло відгук у моєму серці. Я зрозумів, що маю таку внутрішню потребу, вже двічі здавав кров і збираюсь робити це в подальшому. Для мене це можливість послужити Богу, зробити свій невеликий внесок у Його справу».