Меню Закрыть

Від материнської молитви — до пробудження України

1690616До служіння «Материнська молитва», яке діє у «Церкві Різдва» євангельських християн, приєднуються всі бажаючі врятувати та вберегти своїх дітей від алкоголю, наркотиків, у найширшому розумінні зла цього світу. Також мами-християнки звертаються до Господа у молитві за бійців, які беруть участь в АТО, дітей-сиріт – за всіх, хто особливо потребує Божого захисту і підтримки.

Сумчанка Галина Хруленко дізналась про служіння матерів випадково. «На той момент я була у повному відчаї, — розповідає жінка. – Життя мого сина руйнували наркотики і здавалось, що виходу немає. Прийшла сюди кілька місяців тому, весь час плакала, в душі була порожнеча і темрява. Тут мене зустріли дуже тепло, згодом я відчула надію і повірила, що все може змінитися на краще. Старший служитель «Материнської молитви» Любов Зігізмундівна надала велику допомогу моєму сину, нині він перебуває у центрі реабілітації міста Чернівці. Відгуки про нього позитивні і я вірю, що син повністю позбудеться наркотичної залежності».

"Любов Петрищева: "Ми запрошуємо жінок всього міста до спільної молитви за дітей"
«Любов Петрищева: «Ми запрошуємо жінок всього міста до спільної молитви за дітей»

«Боротьба за мого сина почалася 12 років тому, — пригадує Валентина Голік. – Коли прийшла до «Церкви Різдва» вперше, відразу відчула віру і надію на Бога. Мої рідні навіть здивувалися, коли замість звичних сліз побачили, що я знову почала усміхатися та налаштована абсолютно оптимістично. Я почала посилено молитися разом з іншими мамами і диво сталося. Сьогодні і мій чоловік, і діти живуть щасливим християнським життям. Воістину сказано у Біблії: «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасенним ти сам і твій дім».

«Дуже важливо, щоб матері самі приходили до Бога, каялись, змінювали своє життя. З власного досвіду я чітко усвідомила – коли, здається, несила нести тягар проблем, треба йти до Господа, а не від Нього, — говорить Лілія Наумець. – У житті мого сина були й сумнівні компанії, і наркотики, і кримінал. Нині, попри всі перешкоди, він все-таки з Богом, прийняв водне хрещення, служить у церкві, отримує другу вищу освіту. А вогонь молитви не повинен згасати ні вдень, ні вночі».

Старший служитель «Материнської молитви» Любов Петрищева – людина, яка присвятила своє життя служінню Богу та ближнім. Ця дивовижна жінка з Божою підтримкою вже допомогла багатьом людям звільнитися від алкогольної, наркотичної та інших залежностей. Причому для тих, від кого почасти відмовляються навіть рідні, вона відкрила не лише власне серце, а й двері свого дому. Сьогодні багато її колишніх підопічних живуть щасливим повноцінним життям з Богом, мають прекрасні родини, допомагають іншим людям.

«Господь відкрив мені, що через материнську молитву в Україну прийде духовне пробудження, — говорить Любов Зігізмундівна. – Ми знаємо, що рукою Бога рухають молитви віруючих і що для Нього так важливо спілкуватись зі своїми дітьми, знати їх потреби, відчувати їх любов і довіру. Молитва матері особлива, в ній величезна сила і це сила любові. Я запрошую всіх мам до спільної молитви за дітей, вірю, що наше служіння розвиватиметься і поширюватиметься. Що на молитву піднімуться мами всього міста, всієї області і ми побачимо велику силу Божу!».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСлужіння «Материнська молитва» відбувається щоп’ятниці, о 18-й годині за адресою: місто Суми, вулиця Кооперативна, 9, офіс 6. Контактні телефони: 0950367573, 0935109394, 650-281. До спільної молитви, щирого спілкування, взаємопідтримки, вивчення Святого Письма запрошуються всі жінки, незалежно від конфесійної належності. Вже найближчим часом християнки нестимуть Благу Вість та молитимуться за тих, хто перебуває у лікарнях, центрах реабілітації та інших закладах.

«Якщо ваші діти залежні від будь-яких шкідливих звичок, якщо є труднощі взаєморозуміння, складні стосунки у родині; якщо необхідно молитись за збереження життя, зцілення, будь-яку потребу – ми чекаємо на вас, — говорить Любов Петрищева. — В Біблії сказано, що діти – це спадщина Господа, нагорода від нього. І тільки Бог, Творець неба і землі може вирішити навіть найскладнішу проблему, принести радість і спокій у ваш дім, наповнити ваше життя і життя ваших дітей Своїм благословенням».

Для довідки. Материнський рух почався в Англії в 1995 році. Дві бабусі, Вероніка і Сандра молились за своїх дітей і збагнули, що Господь хоче, аби всі матері довірили Йому опікуватися їхніми дітьми. Згодом рух «Матері в молитві» поширився по усьому світу і вже існує у 95 країнах.

Валентина Голик

Молитва матери за солдат
Великий Бог, святой и безупречный,
Прими молитву нашу, матерей.
За то, чтоб были живы, живы вечно,
Тебя мы просим, молим за детей.
Ты дал нам их, любимых и желанных,
Ты научил держать их под крылом,
Учил беречь их, долгожданных,
Чтоб нам верны были потом.
Не мы виновны. Для защиты
Зовет страна, как мать своих детей.
Не надо, чтоб земля была полита
Святою кровью наших сыновей.
Дай мудрости и материнской воли
Лишь верою изгнать и боль, и страх.
И умолять Тебя о лучшей доле,
О чистом небе с песней на устах.
Ты слышишь, верен. Верен безгранично,
Ты не оставишь ведь своих детей!
Пусть Твоя воля будет же первична,
В ответ – любовь и верность матерей.