Меню Закрыть

Сумчани об’єднались для благоустрою

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   У Сумах стартувала акція-суботник «Чисте серце – чисте місто».
До прибирання міста долучились громадські організації, євангельські церкви і приватні підприємці. Такий суботник проводиться другий рік поспіль і вже став доброю традицією.
«Невипадково акція відбувається перед Великоднем, адже саме у ці дні ми стараємось подбати як про чистоту наших душ, так і про чистоту свого міста, — говорить координатор заходу, голова громадської організації «Свобода від маніпуляцій» Олександр Калмиков. – Прибирати нам випало досить складні ділянки, які ми попередньо узгодили з міською владою. Приємно, що відгукнулося понад чотирьохсот людей, у результаті прибирання ми вивезли майже 200 мішків сміття».
На думку пастора «Церкви Різдва» Вадима Лисенка, християни відчувають особливу відповідальність за благоустрій рідного міста. «Це велика радість і натхнення – разом працювати для наших сумчан, бачити, як досить засмічена ділянка перетворюється на місце відпочинку. Приємно, коли люди підходять і дякують, адже ми робимо цю потрібну спільну справу з великою любов’ю», — зазначив пастор Вадим.
«Так дбати про чистоту і красу рідного міста можуть лише небайдужі люди, — підкреслив начальник інспекції з благоустрою міста Суми Руслан Голопьоров. – Це дуже гарний приклад для наших дітей, молоді. Я сподіваюсь, що з часом інші сумчани також усвідомлять: краса і благоустрій починається з кожного із нас».Між тим, долучитись до акції «Чисте серце – чисте місто» можуть всі бажаючі і прибрати біля своїх будинків, офісів, магазинів та інших споруд. Триватиме вона до 20 квітня, свята Світлого Христового Воскресіння.                                          

Ірина ВЕРТІКОВА, «Тижневик «Сумщина»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA