Меню Закрыть

Сумчан запрошують долучитися до прибирання міста

IMG_0290Вже цієї суботи, 5-го квітня у Сумах стартує акція-суботник «Чисте серце – чисте місто».
Акція «Чисте серце – чисте місто» за участі євангельських церков, громадських організацій та приватних підприємців проводиться в Сумах вже вдруге. Минулого року завдяки небайдужим сумчанам у місті були прибрані окремі території, висаджені дерева і кущі.
Цього року суботник обіцяє стати ще більш масовим. «Як ми очищаємо свої душі перед Великоднем, так наше місто треба очистити від усілякого сміття і непотребу», — говорить координатор акції, голова громадської організації «Свобода від маніпуляцій» Олександр Калмиков.
Активну участь в акції беруть євангельські церкви. «Християни відчувають свою відповідальність за благоустрій рідного міста. Всі ми пам’ятаємо, що Господь, поселивши Адама і Єву в Едемському саду, заповів їм дбати про нього і берегти його красу», — сказав пастор «Церкви Різдва» Вадим Лисенко.«Якщо люди об’єднаються навколо цієї доброї справи, ми перетворимо Суми на квітучий сад. У майбутньому, думаю, ми створимо ще IMG_0286й парк, у якому кожна новостворена родина висаджуватиме своє дерево», — поділився планами підприємець Михайло Затокін.
Отже, цієї суботи акція розпочнеться, а триватиме вона до 20 квітня, свята Світлого Христового Воскресіння. Організатори запрошують долучитися до неї всіх сумчан і прибрати біля своїх будинків, а також території біля офісів, організацій, магазинів та інших споруд.

Марина МАЖАРА,  Тижневик «Сумщина»