Меню Закрыть

Спільний відпочинок «Церкви Різдва»: ФОТОРЕПОРТАЖ

Суботнього дня християни відпочили разом у мальовничому куточку сумської природи на березі Псла.

Погожа, по-серпневому лагідна сонячна днина, цікава програма, щире спілкування великої духовної родини – кожна мить спільного відпочинку була буквально напоєна Божою благодаттю. Мимоволі згадувались слова нашого Ісуса Христа: «По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою».

Звичайно, найперше віруючі воздали славу Господу у молитві. А далі — програма цього дня була цікавою і насиченою, поєднуючи у собі і духовну і спортивно-розважальну частину.

Відтак, всі присутні розбились на команди, названі іменами Біблійних героїв – «Авраам», «Іавіс», «Ієфай» та «Єлисей». Кожна команда мала поділитися своїм розумінням та відкриттями зі Святого Письма, а саме Послання Апостола Павла до Євреїв. А згодом, під час вікторини – загалом перевірити своє знання Біблії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Вкотре відчувши красу, глибину, невичерпність Божого слова, учасники перейшли до наступного етапу. Тут вони мали продемонструвати свою фізичну витривалість, яка є необхідною, зокрема, для майбутніх місіонерів. Стрибки зі скакалкою (справжній майстер-клас дав присутнім, вже поза конкурсом, пастор «Церкви Різдва» Вадим Лисенко), віджимання (у даному випадку від землі) – у підсумку всі переконались, що християни готові нести Євангеліє і в складних умовах.

«Будьте, як діти» — цей заклик Христа був сповна втілений цього благословенного дня. Веселі ігри, театральні сценки, різноманітні розваги подарували безліч яскравих емоцій. А пісенний конкурс показав, як за допомогою християнської музики можна знайти вихід у непростих життєвих ситуаціях.

11870692_1482699628716175_448975256805365117_nНаприкінці всіх змагань відбулось вручення символічних призів. І, хоча результати команд у чомусь різнилися, перемогла цього дня, як і завжди, любов Ісуса Христа та дружба Його улюблених дітей.

Звичайно, для всіх учасників відпочинку, серед яких, до речі, було і багато гостей, відбулась спільна трапеза. І наприкінці знову прозвучала молитва з великою подякою Господу за Його безмежну любов і милість. За Царство Боже, яке є «не пожива й питво, але праведність, мир і радість у Дусі Святім».

Фото: Ірина Вертікова та Яна Ноль