Меню Закрыть

Любов, яка діє: стартує проект підтримки сумських лікарень

IMG_6259
Допомога лікарні №4. Хворі отримають нові подушки.

Щоб надати необхідну допомогу лікувальним закладах Сум, «Церква Різдва» євангельських християн реалізує проект «Любов, яка діє». До участі у благодійній акції запрошуються представники бізнесу, підприємства, організації та просто всі, хто бажає робити добро.
Загалом цей рік став у церкві роком соціального служіння, яке особливо активізувалось за останній час. Християни надають духовну і матеріальну допомогу лікарням, дитячим будинкам, реабілітаційним та багатьом іншим закладам.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Донорське служіння

Листи подяки за сприяння у вирішенні тих чи інших проблем надіслало церкві керівництво обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, обласної дитячої клінічної лікарні, для якої були зібрані кошти на ремонт харчоблоку, а також міської лікарні №4. Нещодавно близько двадцяти християн стали донорами, здані ними кров і плазму було передано у гематологічне відділення Сумської обласної клінічної лікарні.
«Започаткувавши цю ініціативу, поспілкувавшись з багатьма керівниками медичних закладів, ми переконались, наскільки лікарні потребують нашої допомоги і підтримки, — говорить пастор «Церкви Різдва» Вадим Лисенко. — Спочатку ми розпочинали збір коштів у рамках нашої церкви і дуже приємно, що багато людей, які самі почасти потребують матеріальної допомоги, відгукнулись на це прохання.
Зараз ми розпочинаємо новий проект, який має за мету розширити межі нашого служіння. Ми запрошуємо до співпраці всіх бажаючих робити добрі вчинки, і не лише віруючих.

-----1
Вадим Лисенко: поспішайте робити добро!

Хочемо залучити бізнес, плануємо провести ряд зустрічей з сумськими підприємцями. Долучаються до цієї доброї справи і наші друзі-християни, які нині живуть за кордоном». Як підкреслив Вадим Лисенко, благодійна допомога носить абсолютно чіткий адресний характер за конкретними потребами того чи іншого відділення сумських лікарень. Скажімо, в обласній дитячій клінічній лікарні це відділення діагностики, психоневрології та патології новонароджених. За придбані речі чи обладнання лікувальні заклади звітують відповідними документами, тож кожен благодійник може бути певним — кошти до копійки будуть витрачені за призначенням.

Назва проекту «Любов, яка діє» — не випадкова. Саме до дієвої любові, спрямованої на допомогу ближньому, увагу до його потреб нас закликає Господь Ісус Христос, який і Сам є прикладом самовідданого служіння людям. «Радість для людини – благодійність її», — говорить мудрий Соломон у своїх Приповістях. Так уже є, що добро до людини повертається сторицею. Тож наразі до участі в проекті запрошуються всі небайдужі, всі бажаючі допомагати людям, примножуючи добро, любов і милосердя на цій землі. Контактні телефони: 0664798266, 0508831581.

 

-------

Експертна думка
Сергій Бутенко, начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації:
-Безперечно, я вітаю таку ініціативу і глибоко вдячний людям, які підтримують сферу охорони здоров’я. Вважаю, що співпраця медичних закладів з громадськими організаціями, релігійними громадами, волонтерами є надзвичайно важливою і корисною для людей, допомагає комплексно вирішувати питання медичного та соціального характеру.
Серед позитивних прикладів можу назвати наше партнерство з ГО «Клуб «Шанс» щодо протидії туберкульозу, з греко-католицькою громадою міста, завдяки чому ми змогли обладнати кабінет психологічної допомоги алкозалежним в обласному наркологічному диспансері. Загалом же об’єднання зусиль громади, влади та бізнесу сприяє ефективному вирішенню проблем медичної галузі.
Ірина ВЕРТІКОВА, тижневик «Сумщина»