Меню Закрыть

«Листи Янгола» — для онкохворих дітей

Діти з онкогематологічного відділення на виставі лялькового театру
Діти з онкогематологічного відділення на виставі лялькового театру

«Церква Різдва» розширює межі служіння дітям з онкологічними захворюваннями.

Волонтери церкви вже давно стали для дітей, які лікуються в онкогематологічному відділенні Сумської обласної клінічної дитячої лікарні, справжніми друзями. Вдячні християнам за постійну підтримку і батьки маленьких пацієнтів.

Збір коштів на лікування, здача донорської крові і плазми, виступи лялькового театру просто у відділенні онкогематології, відвідування, спілкування, постійна молитва – всі ці прості речі дарують людям, які проходять надзвичайно складні випробування у своєму житті, надію і світло Божої любові.

Спілкування з вихованцями недільної школи
Спілкування з вихованцями недільної школи

Нещодавно гостем недільного Богослужіння «Церкви Різдва» став керівник громадської організації «Світоч», яка надає допомогу онкохворим дітям, Борис Кулик. Також він зустрівся з юними вихованцями недільної школи, запросивши їх стати авторами «Листів Янгола».

Цей проект був заснований у 2009 році. Його учасники пишуть листи дітям, які лікуються від раку. Для малюків, які щодня перебувають у лікарняних стінах та змушені боротися за своє життя, віра в янголів-охоронців надзвичайно важлива.

Борис Кулик та Вячеслав Ганніч на сцені «Церкви Різдва»

Цього ж дня у церкві зібрали пожертви на лікування дітей. Як повідомив координатор соціального служіння Вячеслав Ганніч, загальна сума зібраних за останній час коштів складає більше 11 тисяч гривень, всі вони передані батькам дітей.

Також, аби залучити додаткові кошти, християни роздають листівки з інформацією про онкохворих дітей та номерами банківських рахунків, на які можна перерахувати кошти безпосередньо їх батькам. «Маленької допомоги не буває. Хай це будуть невеликі кошти, але вони допоможуть врятувати дитяче життя. Ми віримо у небайдужість людей!» — сказав Борис Кулик.