Меню Закрыть

«Крутий підйом» до нового життя

У «Церкві Різдва» відбулось три зміни наметових походів під спільною назвою «Крутий підйом» — для дітей, молоді та всіх бажаючих.

Цей рік в організації літнього таборування став ювілейним, десятим. За цей час багато людей різного віку змогли не лише чудово відпочити та оздоровитись у мальовничому куточку Сумщини поблизу села Могриця, а й сповна насолодитись спілкуванням у християнському колі, знайти нових друзів – а головне розпочати нове життя з Богом.

Програма всіх наметових походів була максимально насиченою та організованою таким чином, аби цікаво було всім відпочиваючим, незалежно від віку. Ігри, квести, спортивні змагання, тренінги й семінари, екскурсії, творчі конкурси, музичні вечори і, звичайно, Богослужіння під відкритим небом – кілька місяців літа подарували незабутні враження всім учасникам табірних змін.

«Я вперше став учасником молодіжного наметового походу, отримав за цей час безліч різноманітних емоцій. Можу сказати, що у таборі панує атмосфера, наповнена, насичена Богом, Його присутністю. Ми там дуже сильно здружились, продовжуємо спілкуватися. Всім, хто ще сумнівається, чи їхати до Могриці наступного літа, раджу неодмінно поїхати, ви ніколи про це не пожалкуєте» (Максим Щетінін).

«Для мене відпочинок у нашому християнському таборі став абсолютно новим досвідом. Там справді відбувається повне оновлення, після відпочинку я відчула великий приплив фізичних, а головне, духовних сил. Згодом поїхала туди вже попрацювати на кухні, послужити іншим» (Тетяна Неровня).

«Дуже важливо, що до нас приєднувались невіруючі люди, почасти просто за оголошеннями. У таборі вони почули слово від Господа, прекрасні свідоцтва християн, дізнались більше про земне життя і Воскресіння Ісуса Христа. Найважливіший результат всіх наметових походів – покаяння і ми щасливі, що бачимо багатьох із цих людей сьогодні у церкві» (Майя Губенко, директор табору для дітей та всіх бажаючих).

h9SWP0VdcC4«Знаєте, у таборі християнське спілкування є не поверховим, але надзвичайно глибоким, тут відчуваєш особливу єдність духовної родини. Я працювала кухарем, фізично, звичайно, втомлювалась, але ця єдність і любов відновлювали сили. Було особливо зворушливо, коли під час дитячої зміни нам принесли лист зі словами «Дякуємо, що ви так смачно готуєте. Ви красуні!» (Ніна Ямпольська).

Всього табірними змінами було охоплено 180 чоловік, це набагато більше, ніж минулого року. Командна робота над вдосконаленням організації наметових походів триває. Тож пастори «Церкви Різдва» Вадим Лисенко і Станіслав Ревенков помолилися за цей важливий проект, попросивши Божого благословення на успішне проведення таборів і в наступному році.