Меню Закрыть

Християнство в обличчях. Вячеслав Ганніч.

image (1)Вячеслав Ганніч, 38 років, сумчанин. Про своє життя до зустрічі з Христом говорить словами Єсеніна: «Был я весь — как запущенный сад. Был на женщин и зелие падкий…»
Він – сильний християнин, відданий друг, турботливий син, відповідальний батько, щира і щедра людина – у найширшому розумінні цього слова. Справжнійimage патріот України.
Один із найбільш посвячених служителів у «Церкві Різдва» — Євангеліст, проповідник, керівник домашньої групи, групи порядку. Сам донор зі стажем, організував у церкві донорське служіння. І все це при колосальній зайнятості – працює в УМВС України Сумської області. А на поради поберегти себе відповідає словами з Біблії: «Хто знає, як робити добро і не робить, тому гріх».
image (4)Нині Слава разом з бійцями зведеного загону УМВС перебуває на Луганщині. У зоні АТО він вже тривалий час, чергував на блокпостах у Слов’янську, звільняв разом з іншими військовими села Донецької області. Не звик скаржитися на важку службу і постійну небезпеку. І лише коли телефонує звідти і просить посилено молитися, розуміємо – ситуація особливо важка. Що цікаво, навіть там, у найбільшimage (3) «гарячих» точках у нечасті години відпочинку відвідує місцеву євангельську церкву і навіть проповідує на Богослужіннях. Причому – українською і це в Луганській області!
Побувавши у зоні АТО, начальник УМВС України в Сумській області Анатолій Річкаль відзначив – Вячеслав Ганніч позитивно впливає на загальну атмосферу у колективі, своєю стійкістю та доброзичливістю подаючи приклад іншим. Чомусь згадалися слова Ісуса Христа, сказані учням: «Ви – світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на вершині гори. І, запаливши свічку, не ховають під посудину, але ставлять на підсвічник і світить всім у домі»…