Меню Закрыть

Християнська молодь привітала ветеранів

ПетренкоЗ нагоди Дня Перемоги молоді християни «Церкви Різдва» завітали до ветеранів війни, людей похилого віку з квітами і подарунками.

Вітати літніх людей зі святами стало у «Церкві Різдва» доброю традицією. «Кожного року це велика радість – зустрічати нашу молодь, таких дорогих для нас гостей, — говорить Єва Леонідівна Христориз. – Я дуже вдячна за увагу, за тепло їх юних сердець. Звичайно, кожна зустріч – це щире спілкування, можливість поділитися спогадами. Молоді люди цікавляться історією, тож розповідаю, як ми почули про початок війни, що довелося пережити за роки воєнного лихоліття».

фонтош1Розповідаючи про відвідини дідусів і бабусь, яким випало пережити не лише війну, а й важкі роки відбудови країни, молоді християни Святослав Лисенко, Юлія Фонтош, Ліза Щербак та інші підкреслили – виявляючи увагу до тих, хто її особливо потребує, вони й самі збагачуються духовно, вчаться любові до ближнього.

Семененко«Наші старенькі не дуже люблять фотографуватися, на зовнішності час залишає свої сліди, але які ж вони красиві, коли їх очі сяють від радості, на обличчях промениться посмішка!» — додала Анна Крамар.

До речі, незважаючи на вік, стан здоров’я, літні люди і самі намагаються зберігати активність, бути корисними, служити Богу. Зокрема, вони несуть молитовне служіння. І, звичайно, турбота про них з боку духовної родини не обмежується лише святами, а є постійною. Адже невипадково наш Господь Ісус Христос сказав – його учні пізнаються по любові, яку являють один до одного.