Меню Закрыть

Християни здійснили «крутий підйом»

20140720_154525«Церква Різдва» провела три оздоровчі зміни – для дітей, молоді та всіх бажаючих.
Спільна назва всіх наметових походів «Крутий підйом» стала символічною – під час відпочинку, який тривав у мальовничій місцині, селі Могриця Сумського району, багато людей різного віку піднялись на нову, вищу сходинку свого духовного розвитку, а багато хто навіть прийняв найважливіше рішення у своєму житті та прийшов з покаянням до Бога.

«Я був у молодіжному поході церкви вперше і мені дуже сподобалось, — говорить сумчанин Юрій Ганніч. – Дивовижна природа, свіже повітря, цікава програма, чудове спілкування, спортивні змагання… Коли по приїзду додому сів за звичкою за комп’ютер, навіть голова трохи закрутилася (усміхається – від ред.) А головне, у таборі я покаявся і прийняв усвідомлене рішення бути з Богом, як і мої нові друзі-християни».

«Я також відпочивав у Могриці вперше, але впевнений, що не востаннє, — додає Слава Калінін. – Дякую вожатим, які організовували для нас цікаве і змістовне дозвілля. Ігри, розваги, пісні під гітару, походи, нові знайомства – таке не забувається».20140722_155935

Загалом програма таборування, як розповів пастор «Церкви Різдва» Станіслав Ревенков, була організована таким чином, аби всім відпочиваючим, незалежно від віку, було цікаво.

«При цьому для нас важливо було не лише розважати, а перш за все донести Боже слово, адже відпочивало і багато невіруючих. Для дітей це була одна подача, на доступній для них мові, для молоді та дорослих – інша. І було дуже приємно, що на наш заклик до покаяння відгукнулись практично всі. Щирі сльози, щире бажання змінити себе і жити з Богом – це найбільше щастя, це те, що варте будь-яких зусиль», — сказав він.

Біблія недарма говорить – тим, хто любить Бога, все сприяє до блага. Як розповів пастор Станіслав, коли в організаторів виникли труднощі з водопостачанням, їм допоміг один дідусь з Могриці, який виявився глибоко віруючою людиною.

У неділю під час Богослужіння на сцену вийшли майже всі учасники оздоровчої зміни, щоб поділитись своїми враженнями. «Всі ці дні ми були, як єдина родина», — висловив загальну думку Святослав Лисенко, який цього року вперше працював у «Крутому підйомі» вожатим.

DSC_0385А пастор «Церкви Різдва» Вадим Лисенко тепло подякував всім, хто долучився до цієї доброї справи, побажавши, аби і в наступному році багато людей відчуло цю велику радість відпочинку у духовній сім’ї та щасливого, повноцінного, наповненого благословеннями життя з Богом.