Меню Закрыть

Християни наводять мости взаємодопомоги

Гуманітарна допомога дійшла до адресатів
Гуманітарна допомога дійшла до адресатів

«Церква Різдва» міста Суми надала допомогу церкві євангельських християн-баптистів міста Гірське Луганської області, а також центру реабілітації церкви «Євангельське життя» у Харкові.
«По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою», — ці слова Ісуса Христа для кожного справжнього християнина є і заповіддю, і прямим закликом до дії. А в часи важких випробувань – тим більше.

«Церква Різдва» євангельських християн надає постійну допомогу переселенцям з Донецької та Луганської областей, де і нині тривають бойові дії; а також тим жителям, які дотепер залишаються на окупованих територіях. Майже кожного тижня проводиться збір коштів для допомоги військовим, які перебувають у зоні антитерористичної операції.

Обід для біженців
Обід для біженців

Захищають незалежність держави на Сході і самі християни. Серед них – Вячеслав Ганніч, який вже тривалий час несе службу у складі зведеного загону УМВС України Сумської області і нині перебуває у Луганській області. Нещодавно, за його ініціативи, «Церква Різдва» зібрала кошти, а саме дві з половиною тисячі гривень для церкви євангельських християн-баптистів міста Гірське, яка надає велику допомогу біженцям.

«Ми дуже вдячні нашим братам і сестрам із Сумщини за любов, яка проявляє себе у дії, у добрих справах, у підтримці того служіння, яким ми займаємось, — говорить єпископ церков євангельських християн-баптистів Луганської області Єлисей Пронін. – Це робота з біженцями, допомога людям, які знаходяться у зоні АТО і місяцями не отримують зарплат та пенсій. Ми придбаємо продукти харчування, медикаменти, допомагаємо з евакуацією. Ми приймаємо допомогу «Церкви Різдва» з вдячністю і прагнемо, щоб наша спільна підтримка людей у важких обставинах була свідченням того, що є Бог, є надія, є справжня любов».

Також нещодавно пастори «Церкви Різдва» Вадим Лисенко, Станіслав Ревенков та член церкви Вадим Тетьорін побували у церкві «Євангельське життя» міста Харків. Насамперед вони відвідали реабілітаційний центр цієї церкви, якому надали фінансову підтримку. «Крім того, ми ознайомились з досвідом роботи цього центру, який надає таку необхідну допомогу людям, що страждають від наркоманії та алкоголізму, — говорить Вадим Лисенко. – Сподіваюсь, і ми проводимо у цьому напрямку необхідну організаційну роботу, що з часом реабілітаційний центр з’явиться і в нашій церкві. Молимось, щоб Господь благословив це нове служіння».

Вячеслав Ганніч з братами-волонтерами міста Рівне
Вячеслав Ганніч з братами-волонтерами міста Рівне