Меню Закрыть

Діти учасників АТО провели вихідний з вихованцями недільної школи

Учні недільної школи «Церкви Різдва» євангельських християн відвідали разом з дітьми учасників антитерористичної операції страусину ферму у селі Верхня Сироватка Сумського району.

Австралійські та африканські страуси, інші екзотичні птахи й звірята, цікаві розваги, спілкування – цей вихідний день став для дітвори справжнім святом. Програма була досить насиченою – екскурсія територією страусиної ферми, різні ігри, конкурси, естафети і навіть спільний обід на свіжому повітрі.

Безліч позитивних емоцій подарувала поїздка дітям бійців АТО (для них вона була, звичайно ж, абсолютно безкоштовною): доньці померлого радиста, сержанта Миколи Бойченка Ользі з її дітьми Алінкою та Андрійком; а також доні-першокласниці десантника 95-ї Житомирської аеромобільної бригади Івана Любченка, котрий на підступах до Донецького аеропорту отримав перелом шийного відділу хребта. До речі, минулого тижня Іван якраз демобілізувався і з великим задоволенням побував на екскурсії разом з донечкою.

«Знаєте, я спілкувалася з цими родинами – вони дуже задоволені, їх серця просто відтанули після пережитого болю. Щиро дякую нашим хорошим партнерам — християнам за їх служіння і наповнені любов’ю серця», — говорить волонтер громадського фонду «Суми» Тетяна Голуб.

До речі, співпраця євангельських церков Сум та волонтерів лише міцніє. У подальшому планується реалізувати цілу низку різноманітних благодійних програм допомоги учасникам АТО, пораненим військовим, родинам загиблих бійців.

Фото: Вячеслав Ганніч та Анна Крамар